Lerg po raz kolejny wyróżniony – tym razem za żywice Estromal

2012-01-10 08:16:38

Dodano: 17 marca 2011

W dniu 10 marca br. w Chorzowie odbyła się gala wręczenia nagród w konkursie „Jakość Roku” organizowanym przez Redakcję Biznes Raport w Dzienniku Gazecie Prawnej. Konkurs merytorycznie wspierany jest przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji SA, najstarszą polską instytucję państwową zajmującą się kwestiami związanymi z jakością w Polsce. W kategorii „Produkt” laureatem została firma LERG uhonorowana za żywice o nazwie handlowej Estromal.


Żywice poliestrowe Estromal produkowane są na bazie wyselekcjonowanych pod względem jakości surowców, a ponad 50 letnie doświadczenie w produkcji tych żywic daje firmie możliwość szybkiej reakcji na potrzeby Klientów. Nad całym procesem produkcyjnym i sprzedażowym czuwa wprowadzony system zarządzania ISO 9001:2008. LERG jest firmą, która od początku swojej działalności szczególną uwagę zwraca na jakość oferowanych wyrobów. Firma posiada własne zaplecze badawczo – rozwojowe, a wyspecjalizowana kadra cały czas czuwa nad zapewnieniem najlepszych parametrów produkowanych żywic.


To dla nas bardzo ważna informacja, iż Kapituła konkursu przyznając nam ten prestiżowy tytuł doceniła wysokie standardy jakości i procedur zarządzania w firmie Lerg – informuje V-ce Prezes Agnieszka Kozubek – Bespalenko - Jesteśmy dumni z tego wyróżnienia, jednak to zadowolenie klientów i stała z nimi współpraca jest dla nas najlepszym wyznacznikiem doskonałej jakości wszystkich naszych produktów w tym nienasyconych żywic poliestrowych  Estromal.