LERG liderem innowacji

2011-12-28 09:12:53

Dodano: 17 grudnia 2010

Po zdobyciu prestiżowego tytułu Lidera Innowacji w regionalnej edycji konkursu Lerg został wyróżniony i jako jedna z wielu firm awansował do pierwszej trójki w ogólnopolskim konkursie o tytuł Krajowego Lidera Innowacji. *Zapraszamy do zapoznania się z materiałem z Gali poniżej*

16.12.2010 nastąpiło oficjalne ogłoszenie wyników konkursu. Wśród grona znakomitych, zaawansowanych innowacyjnie firm znaleźliśmy się na drugim miejscu w Polsce. Trzeba zaznaczyć, że z branży chemicznej Lerg jako producent żywic zajął najwyższe miejsce.Jest to dla nas ogromne uznanie, które potwierdza nasze zaangażowanie w rozwój innowacyjnych rozwiązań i produktów oraz podkreśla nowoczesny charakter firmy. Jednocześnie walka o zwycięstwo z PGE w kategorii Duża Firma Innowacyjna stanowi dodatkowe wyróżnienie i nagrodę za ciężką pracę – informuje Agnieszka Kozubek-Bespalenko, V-ce Prezes Lerg S.A.

Organizatorem konkursu była Fundacja Innowacji i Rozwoju, a niezależne jury złożone z wielu ekspertów doceniło nasze starania w rozwój nowych technologii, które są stale rozwijane z korzyścią dla naszych Odbiorców.

Więcej informacji na temat konkursu oraz uroczystości na stronie www.liderzyinnowacji.pl