Dzień Chemika za nami!


W dniu 7 czerwca br. pracownicy firmy LERG wraz z rodzinami oraz zaproszonymi gośćmi świętowali wspólnie Dzień Chemika. Impreza odbyła się na obiektach sportowych Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pustkowie – Osiedlu.

Dzień ten obfitował w wiele miłych wrażeń oraz ciekawych atrakcji. Najmłodsi wyśmienicie bawili się na dmuchanej zjeżdżalni i eurobungee, mieli także okazję wziąć udział w wielu konkursach i zabawach oraz odbyć przejażdżkę na kucyku. Rodzice spędzali czas na rozmowach z przyjaciółmi z pracy delektując się smacznymi potrawami z grilla.Rozegrany został również turniej piłki nożnej o  Puchar Prezesa LERG. Zwyciężyła drużyna Prezesa KS Chemik, której serdecznie gratulujemy. Po godz. 19.00 rozpoczęła się zabawa taneczna przy akompaniamencie zespołu Szok.

W tym dniu dopisywały nie tylko dobre humory, ale również piękna, słoneczna pogoda. Mamy nadzieję, że za rok będziemy mieć okazję równie wspaniale bawić się i świętować Dzień Chemika w gronie kolegów i koleżanek z pracy oraz okolicznych mieszkańców, zaproszonych gości i przyjaciół firmy LERG.


FOTORELACJA

Dzień Chemika LERG 2014

Dzień Chemika LERG 2014

Dzień Chemika LERG 2014

Dzień Chemika LERG 2014

Dzień Chemika LERG

Dzień Chemika LERG 2014