Jakość doceniona


W dniu 28.02.2012 w hotelu Radisson Blu Sobieski w Warszawie odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie Jakość Roku 2011. Tak jak w roku ubiegłym firma LERG otrzymała to zaszczytne wyróżnienie w kategorii Produkt za żywice poliestrowe Estromal®. Ze względu na fakt, że nagroda ta przypada nam w udziale już po raz drugi z rzędu, firma LERG została także nagrodzona tytułem Jakość Roku Srebro.

Naszej działalności przyświecają jasno określone cele, takie jak oferowanie innowacyjnych produktów najwyższej jakości, dynamiczny rozwój, uczciwość i przejrzystość w biznesie. Otrzymane nagrody potwierdzają nasze starania wkładane w realizację tych założeń. Tytuły Jakość Roku 2011 oraz Jakość Roku Srebro są uhonorowaniem ciężkiej pracy całej załogi LERG, a dla naszych klientów stanowią gwarancję jakości produkowanych przez nas wyrobów -  mówił podczas gali Andrzej Korona – Członek Zarządu w LERG.


Konkurs Jakość Roku powstał 6 lat temu. Skierowany jest do przedsiębiorstw przykładających szczególna wagę do jakości oferowanych produktów i usług. Pomysłodawcą i organizatorem konkursu jest katowicka Agencja Kreatywna Public PR, wydawca Biznes Raport, ukazującego się w Dzienniku Gazecie Prawnej oraz dodatku Economy Life w Rzeczpospolitej.  Nagrody przyznawane są  w pięciu kategoriach: produkt, usługa, innowacja, ekologia i instytut. Za merytoryczną stronę przedsięwzięcia odpowiada Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A., która laureatów konkursu wyłania z pieczołowitą starannością  i uwagą.