Targi Kompozyt-Expo 2011

2012-01-10 10:37:14

Dodano: 1 grudnia 2011
Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na targach Kompozyt-Expo 2011. Druga edycja targów Kompozyt-Expo odbyła się w dniach 24-25 listopada w Krakowie.

Wśród licznych wystawców z kraju i zagranicy nie mogło zabraknąć również firmy LERG. Zaprezentowaliśmy bogate portfolio naszych wyrobów, w tym przede wszystkim pozycje z grupy żywic poliestrowych ESTROMAL®, posiadające szerokie zastosowanie w produkcji kompozytów. Przedstawiliśmy nowe żywice do laminowania na DCPD, do laminowania z płytami akrylowymi i ABSu oraz żelkoty FlexCoat.

 

Udział w targach Kompozyt-Expo stanowił doskonałą okazję do wymiany opinii, zaprezentowania nowych technologii i nawiązania kontaktów. Mieliśmy możliwość przybliżyć profil działalności firmy LERG naszym potencjalnym nabywcom oraz innym zainteresowanym. Podobnie jak w ubiegłym roku, nasze stoisko odwiedziło wiele osób, za co jeszcze raz serdecznie wszystkim dziękujemy.

 Mimo, iż tegoroczna edycja targów była dopiero drugą w historii, to już teraz wydarzenie to ma ogromne znaczenie dla branży kompozytów w naszym kraju jak również w całej Europie środkowo-wschodniej. Przy takim tempie rozwoju targi w Krakowie mają szansę dołączyć do grupy kluczowych wydarzeń branżowych takich jak wystawa w Paryżu czy Stuttgarcie.