Firma LERG S.A. po raz kolejny włączyła się w organizację Szlachetnej Paczki. Świąteczna pomoc tym razem powędrowała do 6-cio osobowej rodziny z województwa podkarpackiego.

W dniu 7 grudnia br. 37 przygotowanych przez Pracowników paczek wyruszyło z Lergu do magazynu, skąd następnie zostały przekazane przez wolontariuszy potrzebującej rodzinie. Jak zwykle załoga Lerg stanęła na wysokości zadania i sprawiła wybranej rodzinie wiele radości. W paczkach znalazły się m.in. żywność, środki czystości, ubranka i zabawki dla czwórki dzieci w wieku od 1 do 6 lat.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w tej szlachetnej inicjatywie poprzez przekazanie darów i środków finansowych.

O Szlachetnej Paczce
Inicjatywa ta zrodziła się w roku 2001. Szlachetna Paczka jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce. Wolontariusze szukają Rodzin i pracują z nimi. Darczyńcy przygotowują dedykowaną pomoc. Do Szlachetnej Paczki włączane są Rodziny, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej z niezależnych od siebie przyczyn. W tym roku pomoc dotarła do 4 562 rodzin z najdalszych zakątków kraju. Łączna wartość przekazanej pomocy przekroczyła 45 mln zł.

Najnowsze artykuły
17 kwietnia 2024
Uruchomienie nowej instalacji polioli
27 marca 2024
Pogodnych i Radosnych Świąt Wielkanocnych