Firma LERG wsparła IV Wojewódzki Festiwal Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „I TY MASZ TALENT”, który odbył się jeszcze w grudniu 2017 r. w Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica.

Festiwal zorganizował Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy przy współudziale Starostwa Powiatowego, Urzędu Gminy Dębica i Centrum Kultury i Bibliotek gminy Dębica. Głównym organizatorem i koordynatorem festiwalu była Anna Chęciek, nauczyciel Zespołu Szkół Specjalnych w Dębicy. W tym roku Festiwal zebrał wielu uczestników z całego województwa, m.in. dzieci z Dębicy, Rzeszowa, Pustkowa-Osiedla a także podopiecznych Specjalnych Ośrodków Szkolno-Wychowawczych z Frysztaka, Krosna, Leżajska, Lubaczowa, Ropczyc, Rzeszowa, Strzyżowa oraz Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczych z Mielca. Ponad 100 artystów zaprezentowało na scenie talenty recytatorskie, wokalne, taneczne i teatralne. Według jury, występy były na bardzo wysokim.

Głównym celem Festiwalu jest możliwość zaprezentowania swoich talentów przez jego uczestników, co pomaga dzieciom niepełnosprawnym wzmocnić poczucie własnej wartości.

Najnowsze artykuły
17 kwietnia 2024
Uruchomienie nowej instalacji polioli
27 marca 2024
Pogodnych i Radosnych Świąt Wielkanocnych