Ponad 1000 uczniów oraz 100 nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych z powiatu dębickiego tj. z Technikum w Zespole Szkół w Brzostku, Liceum Ogólnokształcące w Pilźnie, Technikum w Zespole Szkół Nr 4 w Dębicy, Liceum Ogólnokształcące oraz Technikum w Zespole Szkół Zawodowych w Pustkowie-Osiedlu, Technikum w Zespole Szkół Zawodowych w Dębicy odwiedziło listopadowe targi pracy. Odbyły się one w hali sportowej MOSiR w Dębicy. Głównym celem było zaprezentowanie młodzieży szkół średnich jakich osób lokalne firmy będą potrzebować w najbliższych 5-10 latach, kiedy to będą szukać po raz pierwszy pracy i gdzie takie kompetencje można nabyć.

Stoisko firmy LERG cieszyło się dużym zainteresowaniem, zwłaszcza młodzieży z ZSZ w Pustkowie-Osiedlu. Prezentowaliśmy nasz profil produkcji i wymagania stawiane kandydatom do pracy.

„Piknik z Przedsiębiorczością”, bo pod takim hasłem odbyły się targi pracy, został zorganizowany przez Powiat Dębicki i Stowarzyszenie Dębicki Klub Biznesu. w ramach projektu obejmującego poprawę jakości kształcenia w szkołach ponadgimnazjalnych w Dębicy, Brzostku, Pilźnie i Pustkowie-Osiedlu. Na ten cel udało się pozyskać środki z Regionalnego Programu Operacyjnego.

Najnowsze artykuły
17 kwietnia 2024
Uruchomienie nowej instalacji polioli
27 marca 2024
Pogodnych i Radosnych Świąt Wielkanocnych