Nowy produkt w ofercie Polfill

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, poszukujących szpachlówek coraz lżejszych w szlifowaniu, zaprojektowaliśmy nowy rodzaj wyrobu– Szpachlówkę Lekką. Ułatwia ona pracę użytkownika, gdyż jest szczególnie łatwa w obróbce. Podczas nakładania szpachelką nie zapowietrza się i  tworzy  ładną, gładką powierzchnię. Obrabianie jej papierem ściernym jest lekkie a przez to i znacznieszybsze. Nie tylko skraca się dzięki temu czas pracy, ale także zmniejsza zużycie materiałów ściernych.  

Szpachlówka tego typu nadaje się do wypełniania każdego typu uszkodzeń. Można ją nakładać na powierzchnie stalowe, ocynkowane, laminaty poliestrowe, podkłady akrylowe dwukomponentowe i stare powłoki lakierowe. Każde podłoże powinno być wcześniej przeszlifowane i odtłuszczone. Można ją pokrywać innymi szpachlówkami poliestrowymi, szpachlówką natryskowa oraz podkładem akrylowym.

Nowością dla dotychczasowych odbiorców jest również zmiana kolorystyki opakowań. Przeprowadzane w tym roku badania satysfakcji klientów wykazały, że użytkownicy naszych produktów oczekują szybszej identyfikacji swoich ulubionych wyrobów zarówno sięgając po nie w warsztacie jak i na półce sklepowej. Ponieważ zależy nam na tym, żeby nasi klienci byli zadowoleni, to każdy z produkowanych nowych wyrobów będzie miał etykietę innego koloru. Zostanie zachowany dotychczasowy projekt wiodący etykiety, a więc wszystkie informacje będzie można znaleźć w tym samy miejscu co zwykle. Systematycznie ulegnie też zmianie kolorystyka dotychczasowych opakowań.