LERG laureatem Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2016


Z wielką przyjemnością informujemy, że firma LERG została laureatem Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2016 w kategorii Innowacyjna Firma. Nagroda ta, została przyznana za realizację projektów pn. „Modernizacja instalacji do produkcji formaliny” i „Rozbudowa instalacji do mielenia nowolaków”. Gala wręczenia nagród odbyła się 21 października w Rzeszowie – Jasionka, podczas Forum Inteligentnego Rozwoju.


Nagroda docenia najbardziej innowacyjne projekty realizowane w ramach programów unijnych i krajowych przez polskie placówki naukowe, instytucje i firmy zajmujące się działalnością badawczo - rozwojową, samorządy, podległe im spółki, a także prywatne i państwowe firmy, które przez swoje nowatorskie inwestycje i rozwiązania, przykładają się do zrównoważonego rozwoju Polski.


Oba rozwiązania zgłoszone do konkursu znacząco poprawiły funkcjonowanie naszego zakładu. Nowoczesne instalacje przyczyniły się do zwiększenia mocy produkcyjnych oraz dały możliwość produkowania kolejnych żywic i docierania z nimi do nowych klientów.
 

Nasze nowe inwestycje:

„Modernizacja instalacji do produkcji formaliny”

  


Rozbudowa instalacji do mielenia nowolaków