Żywice Estromal wyróżnione za jakość

 

Z wielką radością informujemy, iż LERG już po raz szósty z rzędu został odznaczony prestiżowym wyróżnieniem Jakość Roku . Wyróżnienie to przyznano w kategorii PRODUKT za nienasycone żywice poliestrowe Estromal® . Ponadto nasza firma znalazła się w wąskim gronie przedsiębiorstw, którym przyznano specjalne wyróżnienie: JAKOŚĆ ROKU DIAMENT.

 

LERG po raz kolejny pozytywnie przeszedł weryfikację niezależnego grona ekspertów ds. jakości, którzy tworzą kapitułę konkursu. Stanowi to bez wątpienia potwierdzenie wysokiej klasy oferowanych przez spółkę produktów i usług, wysokich standardów działalności przedsiębiorstwa oraz skuteczności realizacji polityki jakości w firmie.
 

Konkurs Jakoś Roku, którego organizatorem jest Fundacja Qualitas Europejskie Centrum Promocji Dobrych Praktyk Biznesowych, to odbywająca się od 11 lat największa w Polsce inicjatywa promująca przedsiębiorstwa, organizacje i jednostki naukowo-badawcze, dla których wysoka jakość produktów, innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań stanowi priorytet, a także wyznacza ścieżkę dalszego rozwoju. Nagrody przyznawane są w pięciu kategoriach: produkt, usługa, innowacja, ekologia i instytut. Za merytoryczną stronę przedsięwzięcia odpowiada Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A.