Nowe wyróżnienie dla LERG

2012-01-10 10:53:55

Dodano: 26 września 2011
We wrześniu 2011 ruszył ogólnopolski konkurs Odpowiedzialny Pracodawca, którego patronem jest Dziennik Gazeta Prawna. Miło nam poinformować, że firma LERG została nominowana do tego tytułu. Jest to pierwsze wyróżnienie tego rodzaju dla naszej firmy. Do tej pory posiadaliśmy certyfikaty i nagrody dotyczące jakości produktów czy finansów.

Program adresowany jest do firm prowadzących swoją działalność na terenie Polski i cechujących się szczególną dbałością o warunki pracy i rozwój pracowników. Najważniejszymi czynnikami, które są brane pod uwagę jest szeroko rozumiana jakość zatrudnienia, w skład której wchodzą m.in. takie czynniki jak: przestrzeganie prawa pracy i przepisów BHP, możliwość podnoszenia kwalifikacji pracowników, reputacja podmiotu gospodarczego, dynamika zatrudnienia czy działania na rzecz lokalnej społeczności.

Nominacja ta stanowi dla nas szczególną wartość, ponieważ potwierdza realizację misji naszego przedsiębiorstwa, której częścią jest satysfakcja nie tylko klientów, ale i pracowników . Jest ona też nagrodą za podejmowane działania na polu wspierania społeczności lokalnej oraz skutecznego zmniejszania bezrobocia w regionie, poprzez systematyczny wzrost zatrudnienia w ostatnich latach.