LERG nominowany do nagrody Srebrna Jakość Roku 2011

2012-01-10 10:52:30

Dodano: 9 września 2011
Z przyjemnością informujemy, że LERG po raz kolejny nalazł się w gronie przedsiębiorstw nominowanych do nagrody Jakość Roku. Firmy nominowane to przede wszystkim te, które stawiają na wysoką jakość świadczonych usług, innowacyjność i rozwój, a co za tym idzie na osiągnięcie pełnej satysfakcji swoich Klientów i pracowników.

Przy wyborze laureatów decydują m.in.: wdrożone systemy jakości np. ISO, a także realizacja polityki jakości firmy oraz zaangażowanie w stałe podnoszenie jakości przez pracowników.

Przypominamy, że firma LERG jest także laureatem ubiegłorocznej edycji konkursu, w którym otrzymała nagrodę „Jakość Roku 2010” w kategorii „Produkt” za żywice o nazwie handlowej ESTROMAL®. Tegoroczna nominacja do Srebrnej Jakości Roku 2011 dowodzi, że projakościowe postawy oraz wysokie standardy procedur zarządzania w firmie LERG są dostrzegane i doceniane na krajowej arenie gospodarczej.Konkurs Jakość Roku organizowany jest przez wydawcę Biznes Raport we współpracy z Polskim Centrum Badań i Certyfikacji, niezależną i wiodącą organizacją w zakresie badań i certyfikacji w Polsce.