Żywica Estromal 17.GE-06 i Żelkoty FlexCoat z certyfikatem Germanischer Lloyd.


Ze względu na wysokie standardy jakości w sektorze morskim wymagany jest przez klientów certyfikat jakościowy dla produktów stosowanych w przemyśle morskim. W lipcu br. zakończył się proces certyfikacji naszych produktów zgodnie z wymaganiami znanej i uznawanej na całym świecie jednostki badawczej  DNV -  GL. Uzyskanie tych certyfikatów dla naszych żywic jest potwierdzeniem, że zarówno żywica, jaki i żelkoty spełniają wymagane standardy i mogą być stosowany przy produkcji sprzętów pływających tj. statki, łodzie czy jachty. Certyfikat znany jest na całym świecie, a jego posiadanie znacznie zwiększa możliwości sprzedażowe produktu.

Warto zaznaczyć, że posiadamy już taki certyfikat dla serii żywic poliestrowych Estromal 11LM, jak również zamierzamy poddać certyfikacji kolejną żywicę poliestrową Estromal DL 115.

DNV -  GL dawniej Germanischer Lloyd jest jednostką badawczą, która działa na rynku od prawie 150 lat i oferuje profesjonalne usługi w zakresie branży morskiej, certyfikacji systemów zarządzania, inspekcji i kontroli oraz usług związanych z energetyką wiatrową. W ramach klasyfikacji  prowadzi także certyfikację wszystkich materiałów, komponentów i systemów właściwych dla bezpiecznej eksploatacji i jakości statków. Zajmują się tworzeniem nowych narzędzi, standardów i zalecanych metod do rozwiązywania problemów technicznych, wzmacniając jednocześnie wysokie standardy bezpieczeństwa i jakości. DNV -  GL świadczy usługi na całym świecie. Jest to możliwe dzięki 16 tysiącom fachowców pracujących w 208 lokalizacjach w 80 krajach. 

Zobacz certyfikaty: