Kolejne wyróżnienie dla żywic Estromal


Z wielką radością informujemy, iż LERG już po raz piąty z rzędu został odznaczony prestiżowym wyróżnieniem Jakość Roku ( w tym drugi raz z rzędu przypadł nam tytuł Jakość Roku Złoto). Wyróżnienie to przyznano w kategorii PRODUKT za nienasycone żywice poliestrowe Estromal® .

Niezmiernie cieszymy się z pozytywnej oceny niezależnej Kapituły konkursu, która już po raz kolejny dostrzega i nagradza wysoką jakość oferowanych przez LERG nienasyconych żywic poliestrowych Estromal® –mówi Agnieszka Kozubek-Bespalenko, V-ce Prezes i Dyrektor Generalny LERG. Otrzymana nagroda stanowi ukoronowanie naszych starań i potwierdzenie, że nieustannie zmierzamy w dobrym kierunku. Otrzymane wyróżnienie dedykujemy naszym Klientom, których satysfakcja jest dla naszego przedsiębiorstwa wyznacznikiem wszelkich projakościowych działań i celów. 

Konkurs Jakość Roku powstał 8 lat temu. Skierowany jest do przedsiębiorstw przykładających szczególna wagę do jakości oferowanych produktów i usług. Pomysłodawcą i organizatorem konkursu jest katowicka Agencja Kreatywna Public PR, wydawca Biznes Raport dodatku Economy Life Today.  Nagrody przyznawane są  w pięciu kategoriach: produkt, usługa, innowacja, ekologia i instytut. Za merytoryczną stronę przedsięwzięcia odpowiada Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A.