Kolejny produkt marki Polfill wchodzi na polski rynek szpachli samochodowych

2011-12-28 09:08:50

Dodano: 6 września 2010

LERG to nie tylko producent żywic syntetycznych, to także producent materiałów do napraw samochodowych o nazwie handlowej Polfill. Podstawę oferty stanowią różnego rodzaju szpachlówki (uniwersalna, wypełniająca soft, z włóknem szklanym). Produkty dostępne są w najlepszych sklepach i hurtowniach lakierniczych na terenie całej Polski.Od 1 września w naszej ofercie znalazła się nowa szpachlówka z pyłem aluminiowym.

Klienci marki Polfill są naszą inspiracją i dlatego z uwagą przysłuchujemy się ich opiniom. Ci odbiorcy, którzy cenili sobie dotychczasowe rodzaje szpachli (uniwersalną, soft, z włóknem) oczekiwali kolejnego dobrego produktu z tej linii. Z myślą o nich wdrożyliśmy do sprzedaży szpachlówkę wypełniającą z dodatkiem pyłu aluminiowego. Dodatek pyłu aluminiowego zapewnia doskonałą przyczepność, jak również większą odporność na podwyższone temperatury. Polecana jest do małych i dużych ubytków oraz na elementy narażone na wibracje i przegrzania.

Lista tych, którzy już stosują Polfill Alu jest coraz większa, a pierwsi Klienci zachwalają parametry przetwórcze nowej szpachlówki. Mobilizuje nas to do dalszej pracy nad kolejnym produktem, który mamy nadzieję już niedługo znajdzie się w naszej ofercie.