Nowy produkt w ofercie


Z przyjemnością informujemy, że bogata oferta marki POLFILL® powiększyła się o następny produkt. Dynamiczny rozwój grupy szpachlówek poliestrowych zaowocował wprowadzeniem na rynek kolejnego wyrobu – tym razem dla naprawy elementów z tworzyw sztucznych: Szpachlówki PLASTIC.

Produkt ten dedykowany jest do naprawy elementów z tworzyw sztucznych (m.in. zderzaków samochodowych). Posiada bardzo dobrą elastyczność i znakomitą przyczepność do większości tworzyw sztucznych z wyjątkiem teflonu i polietylenu. Szpachlówka ta nadaje się również na podłoża stalowe, ocynkowane oraz stare powłoki lakierowe. Jej ciemny kolor został dostosowany do koloru większości elementów z tworzyw stosowanych w samochodach. Ze względu na łatwość szlifowania zalecana jest do obróbki ręcznej.

Szpachlówka dostępna będzie wraz z utwardzaczem początkowo w opakowaniach 250g i 500g. Jak zapowiadaliśmy, zmianie uległa także dotychczasowa kolorystyka opakowań produktów Polfill®, celem łatwiejszej identyfikacji produktów. Jej konsekwencją jest nowy,unikalny dla tego wyrobu kolor etykiety.

Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem handlowym, który udzieli Państwu szczegółowych informacji odnośnie produktu.