LERG wyróżniony za dynamiczny rozwój


Z wielką przyjemnością informujemy, iż kilka dni temu firma LERG uzyskała kolejne wyróżnienie w postaci Certyfikatu Dynamiczna Firma przyznanego przez HBI Polska – spółkę z bogatym doświadczeniem w sektorze informacji gospodarczej i kredytowej. O przyznaniu tego wyróżnienia zadecydowała świetna dynamika wzrostu LERG w ciągu ostatnich trzech lat działalności.

Certyfikat przyznawany jest w oparciu o autorski algorytm HBI. W obliczeniach brane są pod uwagę kluczowe dane finansowe – obrót i zysk firmy oraz wzrost zatrudnienia. Dane te są dodatkowo weryfikowane przez największą wywiadownię gospodarczą – Dan & Bradstreet. Otrzymanie certyfikatu jest dowodem wzrostu pozycji firmy na rynku, a także potwierdzeniem opinii solidnego i godnego zaufania partnera biznesowego.
 

 „Dynamika rozwoju naszej spółki idąca w parze ze stabilnością i elastycznością współpracy sprawia, że LERG cieszy się zaufaniem coraz większej liczby zadowolonych klientów zarówno na krajowych jak i światowych rynkach. Wyróżnienie Certyfikatem Dynamiczna Firma jest dodatkowym potwierdzeniem dla naszych partnerów biznesowych, że wybierając firmę LERG, dokonali najlepszego wyboru” – powiedziała w trakcie odbierania certyfikatu Agnieszka Kozubek-Bespalenko, V-ce Prezes i Dyrektor Generalny LERG.

 LERG jest wielokrotnie nagradzany w konkursach i plebiscytach, a uzyskiwane pozytywne opinie niezależnych audytorów zaświadczają o wiarygodności i rzetelności naszego przedsiębiorstwa.  Firma nieustannie zwiększa możliwości produkcyjne swoich wyrobów oraz poszerza asortyment o nowe, bardziej złożone produkty mające zastosowanie w wielu dziedzinach gospodarki.