LERG po raz kolejny sięgnął po tytuł Lidera Innowacji i Rozwoju


W dniu 26.01.2012 r. na Sali notowań Giełdy Papierów Wartościowych S.A. w Warszawie odbyło się ogłoszenie wyników IV edycji konkursu „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju". W konkursie tym LERG może poszczycić się zajęciem I miejsca w edycji regionalnej aż w dwóch kategoriach: „Dynamicznie rozwijająca się firma oraz „Innowacyjny produkt: Drobnomielone żywice nowolakowe - Nowolaki”. W edycji ogólnopolskiej uplasowaliśmy się na wysokim III miejscu w kategorii „Dynamicznie rozwijająca się firma”.

 

Konkurs organizowany jest od 2008 roku przez Fundacje Innowacji i Rozwoju. Jego główną ideą jest przede wszystkim promowanie innowacyjnych i rozwojowych działań przedsiębiorstw, organizacji pozarządowych oraz gmin. W ubiegłych latach w konkursie udział wzięło ponad 2 tyś. kandydatów. Cieszy zatem fakt, iż w tak licznym i znakomitym gronie LERG po raz kolejny uplasował się na najwyższej pozycji. Pragniemy bowiem przypomnieć, że nie jest to nasze pierwsze zwycięstwo – udział w zeszłorocznej odsłonie konkursu przyniósł nam równie wysokie miejsca, a mianowicie zwycięstwo w regionie oraz II miejsce w kraju w kategorii „Innowacyjna firma”. Podobnie jak w roku ubiegłym, tak i teraz niezależne jury doceniło nasze starania w rozwój nowoczesnej i innowacyjnej firmy, świadczącej usługi i oferującej produkty spełniające najwyższe oczekiwania odbiorców.

 

Otrzymane wyróżnienia stanowią dla nas nie tylko wspaniały dowód uznania, ale są również motywatorem do dalszych działań na rzecz rozwoju firmy i innowacyjnych rozwiązań .

Więcej informacji na temat konkursu oraz gali wręczenia nagród znaleźć można na stronie www.liderzyinnowacji.pl