Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma LERG otrzymała wyróżnienie European Quality Certificate® – Orzeł Jakości. Wyróżnienie przyznano w kategorii EKOLOGIA za opracowanie nowoczesnej grupy polioli poliestrowych Rigidol®.

ORŁY JAKOŚCI to elitarne grono przedsiębiorstw, które przez lata udowadniały, że jakość zarządzania ma znaczenie dla sukcesu w biznesie. Organizatorem konkursu jest Fundacja Qualitas – Europejskie Centrum Promocji Dobrych Praktyk Biznesowych, które od początku swojego istnienia za cel stawia sobie wspieranie i promowanie idei jakości oraz dobrych praktyk w biznesie. Nagrody przyznawane są  w pięciu kategoriach: produkt, usługa, innowacja, ekologia i instytut.

Większość produktów z grupy wysokiej jakości polioli poliestrowych powstała w oparciu o kombinację materiałów pochodzących z recyklingu, materiałów bioodnawialnych oraz odpadów pochodzących z syntezy chemicznej. Poliole poliestrowe Rigidol® mają  zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu m.in.: do produkcji płyt warstwowych, do wytwarzania izolacji natryskowych np. wew. izolacji dachowych czy też izolacji drzwi wielkogabarytowych, do produkcji pian montażowych jedno i dwuskładnikowych, stosowanych jako uszczelnienia przy montażu okien i drzwi oraz do produkcji klejów.

Najnowsze artykuły
17 kwietnia 2024
Uruchomienie nowej instalacji polioli
27 marca 2024
Pogodnych i Radosnych Świąt Wielkanocnych