LERG S.A. został nowym sponsorem Klubu Żużlowego Orzeł Łódź. W ramach współpracy na sprzęcie zawodników, osłonach motocykli oraz na ekspozycjach reklamowych na stadionie pojawi się logo – POLFILL®.

– Z roku na rok rośnie wartość marketingowa i medialna klubu, co przekłada się na korzyści dla naszych potencjalnych sponsorów. Tym bardziej jest to ważne, gdy pozyskujemy tak dużego i ważnego sponsora, jakim jest firma LERG S.A. Mamy nadzieję, że dzięki współpracy nasi Kibice będą mogli bliżej zapoznać się z produktami sponsora i z nich skorzystać.  – mówi Honorowy Prezes KŻ Orzeł Łódź Witold Skrzydlewski.

Marka POLFILL® obejmuje szeroką gamę profesjonalnych produktów przeznaczonych do renowacji karoserii m.in. samochodów osobowych i ciężarowych, autobusów, łodzi oraz jachtów. Produkty te powstają na bazie wyselekcjonowanych surowców, co gwarantuje ich wysoki standard.

– Żużel jest dynamicznym i emocjonującym sportem, dodatkowo świetnie postrzeganym w Polsce, posiada wielu wiernych i zagorzałych kibiców. Cieszymy się na współpracę z doskonale znanym na sportowej arenie ogólnopolskiej Klubem Żużlowym Orzeł Łódź. Mamy nadzieję, że współpraca ta przyniesie obopólne korzyści i pozytywne efekty, zarówno dla zawodników Klubu, jak i marki POLFILL® – mówi Agnieszka Kozubek-Bespalenko v-ce prezes, dyrektor generalna Lerg S.A.

Najnowsze artykuły
17 kwietnia 2024
Uruchomienie nowej instalacji polioli
27 marca 2024
Pogodnych i Radosnych Świąt Wielkanocnych