Firma LERG S.A. kolejny rok z rzędu włączyła się w organizację Szlachetnej Paczki, jednego z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce, który od 2001 roku zmienia historie ludzi w potrzebie. Świąteczna pomoc od załogi LERG tym razem trafiła do rodziny z Dębicy.

Nasz wybór padł na czteroosobową rodzinę, której kłopoty finansowe zrodziły się wraz z utratą zdrowia przez ojca. Problemy te były na tyle poważne, że rodzina musiała zaciągnąć kredyt na leczenie. W trakcie przygotowywania zbiórki dotarła do nas tragiczna wiadomość o śmierci Pana Ryszarda – obciążony chorobami współistniejącymi organizm mężczyzny przegrał po wielu tygodniach walkę z COVID-19. Osieroconych zostało dwoje dzieci w wieku 8 i 7 lat.

Pracownicy LERG wspierani przez Zarząd firmy tak jak w ubiegłych latach intensywnie włączyli się w akcję. Duże wsparcie uzyskaliśmy także od Klubu Chemik Pustków. Udało zebrać się wszystkie wymienione na liście potrzeb artykuły, wiele rzeczy zakupiliśmy także za pieniądze uzbierane do puszki. Nasza załoga była szczególnie wrażliwa na potrzeby dzieci, które otrzymały mnóstwo artykułów szkolnych, książki, ubrania, obuwie i zabawki.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w tej szlachetnej inicjatywie poprzez przekazanie darów i środków finansowych oraz wspaniałym paniom wolontariuszkom i ekipie Szlachetna Paczka Dębica za dobrą i rzeczową współpracę. Obdarowanej Rodzinie jeszcze raz składamy gorące życzenia zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku, wolnego od wszelkich trosk i niepokojów.

Najnowsze artykuły
17 kwietnia 2024
Uruchomienie nowej instalacji polioli
27 marca 2024
Pogodnych i Radosnych Świąt Wielkanocnych