W dniu 4 czerwca zakończył się proces certyfikacji produktów naszej spółki – serii żywic ESTROMAL 11.LM i DL. 115 przez uznaną jednostkę badawczą DNV-GL. Uzyskanie certyfikatów jest potwierdzeniem, że ww. żywice spełniają wymagane standardy i mogą być stosowane przy produkcji sprzętów pływających. Certyfikat rozpoznawalny jest na całym świecie, a jego posiadanie znacznie zwiększa możliwości sprzedażowe produktu, któremu został przyznany.
Warto również zaznaczyć, że posiadamy już certyfikaty wydane przez tą jednostkę także dla żywic Estromal 17.GE-06 oraz żelkotów FlexCoat (serii IS, IS-X, IS-T).

   

DNV-GL (dawniej Germanischer Lloyd) jest jednostką badawczą, która działa na rynku od prawie 150 lat. W ramach klasyfikacji prowadzi m.in. certyfikację materiałów, komponentów i systemów właściwych dla bezpiecznej eksploatacji i jakości statków. Zajmują się tworzeniem nowych narzędzi, standardów i zalecanych metod do rozwiązywania problemów technicznych, wzmacniając jednocześnie wysokie standardy bezpieczeństwa i jakości. Grupa DNV GL zatrudnia obecnie około 15 000 pracowników w ponad 100 krajach.

Najnowsze artykuły
17 kwietnia 2024
Uruchomienie nowej instalacji polioli
27 marca 2024
Pogodnych i Radosnych Świąt Wielkanocnych