W związku z obecną sytuacją na rynku wiele firm, instytucji oraz organizacji ogranicza swoje działania.Pragniemy poinformować, iż w LERG pracujemy w normalnym trybie, oczywiście z zachowaniem odpowiednich procedur bezpieczeństwa i przy zmożonych środkach ostrożności i higieny. Nasz zespół postępuje zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego. W chwili obecnej płynnie realizujemy wszystkie zamówienia, jednocześnie intensywnie moniturujemy rynek starając się zaplanować dalsze działania pod kątem różnych scenariuszy rozwoju sytuacji.

Zdajemy sobie sprawę, że ta nowa rzeczywistość w której się znaleźliśmy, to dla nas wszystkich czas pełen wyzwań. Chcielibyśmy podziękować naszym pracownikom, dzięki którym w dalszym ciągu możemy bez przeszkód kontynuować produkcję i dostarczać wyroby dla naszych Odbiorców za ich zaangażowanie i poświęcenie.

Każde, nawet najbardziej bolesne doświadczenie czegoś nas uczy. Liczymy na to, że także z tej trudnej lekcji życia wyjdziemy obronną ręką. Życząc Państwu dużo zdrowia, z nadzieją spoglądamy w przyszłość, wypatrujemy końca pandemii i powrotu do bezpiecznej rzeczywistości.

Zarząd LERG S.A.

Najnowsze artykuły
17 kwietnia 2024
Uruchomienie nowej instalacji polioli
27 marca 2024
Pogodnych i Radosnych Świąt Wielkanocnych