Orły Tygodnika Wprost to prestiżowe, przyznawane co roku nagrody dla firm, samorządowców oraz wybitnych osobowości, których działalność w sposób szczególny pozytywnie wpływa na rozwój gospodarki na poziomie regionalnym i krajowym. LERG S.A. ponownie znalazł się na liście wśród firm osiągających najlepsze wyniki finansowe.

– „Biznes, patriotyzm i działanie na rzecz rozwoju kultury nie zawsze podążają wspólną drogą. Nagrody Orłów Wprost stawiają znak równości pomiędzy nimi, udowadniając jednocześnie, że ludzi biznesu, polityki i sztuki łączą wspólne cele. Jesteśmy zaszczyceni, że ponownie otrzymaliśmy wyróżnienie Orła Wprost. Miejsce w tak prestiżowym rankingu jest swego rodzaju wynagrodzeniem za dotychczasową działalność i mobilizuje do wytyczania większych celów na przyszłość.”  – powiedział odbierając nagrodę Adam Bek, Dyrektor ds. Ekonomicznych firmy LERG SA.

Już po raz drugi uroczysta gala wręczenia nagród Orły Tygodnika „Wprost” odbyła się w Rzeszowie, by uhonorować najlepszych z regionu podkarpacia.
Podczas gali odbywającej się w dniu 10 września 2018 r. poza statuetką Lidera Biznesu wręczono także wyróżnienia oraz nagrody specjalne z okazji 15-lecia Programu Współpracy Transgranicznej Polska – Białoruś – Ukraina.

Orły Tygodnika „Wprost” nawiązują do wyróżnienia, które otrzymał wydawca „Wprost”, Michał Maciej Lisiecki od Instytutu im. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego za to,że w swojej codziennej działalności dowiódł, że prowadząc biznes, można być jednocześnie patriotą i działać na rzecz Polski. Symbolem wyróżnienia jest godło Państwa Polskiego – wizerunek Orła Białego – z londyńskiej siedziby emigracyjnego rządu polskiego. Nagroda przyznawana jest firmom, które osiągnęły najwyższy średni zysk netto oraz największy średni procentowy wzrost zysku netto w ciągu ostatnich trzech lat. Zestawienie nagrodzonych przedsiębiorstw zostało opracowane we współpracy redakcji tygodnika „Wprost” z firmą Bisnode Polska.

Najnowsze artykuły
17 kwietnia 2024
Uruchomienie nowej instalacji polioli
27 marca 2024
Pogodnych i Radosnych Świąt Wielkanocnych