Już po raz siódmy technolodzy i handlowcy firmy LERG 11-12 października br. uczestniczyli w 8. Międzynarodowych Targach Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® w Krakowie. Dla branży materiałów kompozytowych to najważniejsze dwa dni w roku. Wydarzenie to zapisało się już na stałe się w kalendarzu imprez wystawienniczych zarówno w Polsce, jak i Europie Środkowo-Wschodniej. 

– W Targach KOMPOZYT-EXPO® uczestniczymy praktycznie od pierwszej edycji. To dla nas możliwość pokazania najnowocześniejszych wyrobów oraz spotkania się z obecnymi i przyszłymi klientami – powiedziała Mariola Szczęch, Dyrektor Handlowy firmy LERG.

W tym roku na targach firma LERG prezentowała m.in.:
– trudnopalną, bezhalogenową żywicę ESTROMAL® 11.DFR-01, którą stosuje się w transporcie szynowym oraz wszędzie tam, gdzie wymagany jest wysoki stopień uniepalnienia i niska toksyczność oraz gęstość powstających dymów oraz

– nienasyconą żywicę poliestrową typu tereftalowego o podwyższonych własnościach chemoodporności ESTROMAL® 14.DRT-01, przeznaczoną do produkcji kompozytów poliestrowo-szklanych metodą infuzji oraz RTM, która w aplikacji charakteryzuje się bardzo niską temperaturą rozgrzewania w czasie dotwardzania laminatu, przy jednoczesnym uzyskaniu właściwej jego twardości.

 

Najnowsze artykuły
17 kwietnia 2024
Uruchomienie nowej instalacji polioli
27 marca 2024
Pogodnych i Radosnych Świąt Wielkanocnych