Pomoc dla Róży


W sobotę 23 listopada w Centrum Aktywnego Wypoczynku FUN&SPORT odbył się charytatywny event na rzecz Róży Dąbrowskiej. W tym dniu wszystkie zebrane środki zostały przeznaczone na operację, dzięki której cierpiąca na łamliwość kości dwulatka nie straci nogi. Na zabieg, który ma zostać przeprowadzony w styczniu potrzeba, aż 400 tysięcy. Dzięki wielkim sercom Dębiczan na pewno uda się zebrać potrzebną kwotę. Do akcji włączył się także Lerg, który przekazał na licytację zestaw gadżetów.

Od godziny 9 rano trwał turniej charytatywny SQUASH’A, z którego wpisowe w całości zostało także przekazane dla Róży. Przyjechali zarówno członkowie Ligi Sqush’a FUN&SPORT, jak też gracze z Mielca i Tarnowa. Event osłodziły pyszności przygotowane przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich ze Straszęcina i Żyrakowa m.in. cynamonowe różyczki. Gościem specjalnym był Mistrz Polski w boksie zawodowym – Pan Łukasz Różański, który nie tylko rozdawał autografy na zdjęciach z ostatniej walki z Izu Ugonohem, ale przekazał swoją rękawicę z autografem na licytację! Rękawica ma szczególne znaczenie, bo pochodzi z 2-iej zwycięskiej walki Łukasza na ringu boksu zawodowego.

Organizatorem akcji byli Stowarzyszenie Rozwoju Sportu Poprzeczka Wyżej, Fundacja Radosny Uśmiech, FUN&SPORT, a wsparcia rzeczowego udzieliło wiele lokalnych firm.