Dynamiczny rozwój LERG wyróżniony tytułem „Diamenty Forbesa” 2016


LERG znalazł się w gronie laureatów prestiżowego rankingu miesięcznika Forbes „Diamenty Forbesa” 2016. Jest to ranking firm, które w trzech ostatnich latach najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość. LERG zajął wysokie 4 miejsce w zestawieniu przedsiębiorstw z województwa podkarpackiego o przychodach przekraczających 250 mln zł.

Lista „Diamentów Forbesa” 2016, czyli najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w naszym kraju opracowywana jest przez wywiadownię Bisnode Polska w porozumieniu z redakcją miesięcznika Forbes. Zestawienie tworzone jest na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm. Uwzględnia ona zarówno wyniki finansowe, jak i wartość majątku poszczególnych przedsiębiorstw. Umożliwia także zmierzenie potencjału firmy, przy uwzględnieniu wielkości realizowanych inwestycji oraz zdolności do powiększania sprzedaży i zysków.


 


Cieszymy się, że dynamiczny rozwój naszego przedsiębiorstwa wynikający z konsekwentnej realizacji działań prorozwojowych został po raz kolejny potwierdzony i doceniony przez grono niezależnych ekspertów.