LERG wspiera lokalne incicjatywy


W dniach 20-21 września br. w Pustkowie-Osiedlu miało miejsce uroczyste otwarcie nowego kompleksu basenowego Nemo. W uroczystościach udział wzięli m.in. przedstawiciele Zarządu LERG, jako że firma była głównym sponsorem imprezy promującej otwarcie tej dużej lokalnej inwestycji. 

„Kompleks basenowy Nemo to ważne przedsięwzięcie, które będzie służyło mieszkańcom przez wiele lat. Takie działania na rzecz lokalnych społeczności wpisuje się w strategię społecznej odpowiedzialności naszej firmy. Gorąco popieramy i wspieramy takie inicjatywy. Oby jak najwięcej tego typu inwestycji w naszym regonie” - mówiła obecna na otwarciu Pani Agnieszka Kozubek-Bespalenko – Wiceprezes LERG S.A. 
 
Wydarzenie obfitowało w liczne atrakcje m.in. występy artystyczne i rozgrywki sportowe. W  dniu 20 września o godz. 18.00 zgromadzonych mieszkańców i przybyłych z okolic gości bawił Kabaret Pod Wyrwigroszem. Główne uroczystości, w tym przecięcie wstęgi i poświęcenie obiektu, miały miejsce w sobotę 21 września. W tym dniu nie zabrakło również licznych zabaw, rozrywek, konkursów i występów m.in. zespołu Capri New Beat z Krakowa. Na uroczystość przybyli m.in. zagraniczni goście, politycy, przedstawiciele lokalnych władz samorządowych i mediów, mieszkańcy Pustkowa i okolic.