LERG nagrodzony tytułem Złota Jakość Roku 2012


Zakończyła się właśnie VII edycja konkursu, w którym oceniano wyniki za rok 2012. Z wielką przyjemnością informujemy, iż LERG znalazł się w gronie laureatów nagrody Jakość Roku. Wyróżnienie przyznano w kategorii PRODUKT za: Estromal® - Nienasycone Żywice Poliestrowe.
 

LERG już po raz trzeci z rzędu pozytywnie przeszedł weryfikację niezależnego grona ekspertów ds. jakości, którzy tworzą kapitułę konkursu, co stanowi najlepsze potwierdzenie wysokiej klasy oferowanych przez spółkę produktów i usług. Eksperci Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji S.A. docenili wysokie standardy działalności w odniesieniu do następujących kryteriów:

· skuteczna realizacja polityki jakości;
· klarowność stosowanych procedur;
· wysoki stopień zaangażowania kadry w osiąganie celów jakościowych;
· dbałość o zapewnienie najwyższej jakości oferowanych produktów i usług;
· efektywność zarządzania organizacją.

„Specjalne wyróżnienie – ZŁOTO, potwierdza wysokie standardy w oparciu o które działamy i tworzymy nasze wyroby. Z satysfakcją odbieramy tę nagrodę, która świadczy o wielkim profesjonalizmie i solidnej pracy całego zespołu tak mocno  zaangażowanego w realizację projakościowych celów” – mówi Agnieszka Kozubek-Bespalenko - V-ce Prezes LERG S.A.

Konkurs jest współorganizowany przez redakcję Biznes Raport i Economy Life Today. Oficjalną lista laureatów VII edycji konkursu znaleźć można tutaj.