Stabilny partner w trudnych czasach


W maju br. firma LERG została po raz kolejny nagrodzona prestiżowym Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej nadawanym przez międzynarodową wywiadownię gospodarczą Dun & Bradstreet Poland. Firmy uhonorowane tym szczególnym wyróżnieniem to te, których wyniki finansowe gwarantują najwyższą stabilność i wiarygodność w kontaktach biznesowych.

W dobie zmiennych i niepewnych warunków gospodarczych najważniejszymi czynnikami są płynność i zdolność finansowa partnerów handlowych. Zaufanie w biznesie zdaje się być dziś bardziej niż kiedykolwiek gwarantem przetrwania przedsiębiorstwa na rynku. LERG oferuje swoim klientom najwyższą stabilność współpracy, co potwierdza otrzymane wyróżnienie, przyznane firmie na podstawie dogłębnej analizy jej wskaźników finansowych oraz moralności płatniczej.


Dun & Bradstreet jest największą wywiadownia gospodarczą, która posiada w swoich bazach dane o ponad 145 mln przedsiębiorstw. Ocena wiarygodności i stabilności firmy, przygotowywana przez analityków D&B opiera się na surowych kryteriach, a jej wyniki respektowane są na całym świecie.